MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Klaudia Halejcio mieszka w willi za 9 milionów. O cenach jagodzianek Gessler mówi: "SZALEŃSTWO"

Wiktoria Zając
Wiktoria Zając
AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio zbudowała swoją popularność na pokazywaniu życia w luksusowej willi za 9 milionów złotych. Okazuje się jednak, że nawet ona ma spore zastrzeżenia do cen jagodzianek u Magdy Gessler. Halejcio nie przebierała w słowach! Zaskoczeni?

Klaudia Halejcio zdobyła największą rozpoznawalność oraz sympatię publiczności dzięki roli Andżeliki w "Złotopolskich". Po zakończeniu emisji serialu można było zobaczyć ją w kolejnych popularnych produkcjach, jak choćby "Przepis na życie", "Wkręceni 2", "Gierek" czy "Krime Story. Love Story". Ponadto spełnia się ona jako businesswoman oraz influencerka - w mediach społecznościowych pokazuje zabawne nagrania, zachwycające zdjęcia i luksusowe wnętrza swojej willi, w której mieszka z partnerem Oskarem oraz córką Nel.

Temat posiadłości za 9 milionów wciąż budzi spore emocje wśród fanów, a sama Halejcio z dumą pokazuje znajdujące się w niej marmury, przestronną klatkę schodową i urządzone z przepychem pokoje, a fanki nieustannie zachwycają się tym, jak wygląda jej dom liczący ponad 500 m2. Można by pomyśleć, że żyjąca w luksusach Klaudia Halejcio to jedna z tych gwiazd, które z przyjemnością zajrzą do popularnej cukierni Słodki Słony, w której można dostać jagodzianki w cenie niemal 30 złotych za sztukę. Nic bardziej mylnego!

Klaudia Halejcio o jagodziankach Magdy Gessler

Znana jako największa gwiazda polskiej gastronomii Magda Gessler firmuje swoim nazwiskiem kilka lokali. Co roku opisuje się rekordowe ceny pączków u królowej TVN. Za jagodziankę w Słodkim Słonym również trzeba zapłacić niemałe pieniądze - 28 złotych. Choć nie są to najdroższe słodkie bułki w Polsce - wystarczy przywołać przykład wrocławskiej cukierni Gigi, gdzie zapłacimy około 31 złotych za sztukę - ceny u Gessler zawsze wzbudzają ogromne emocje. Tym razem skomentowała je między innymi Caroline Derpienski oraz Klaudia Halejcio. Posiadaczka luksusowej willi w kredycie nie przebierała w słowach!

- To szaleństwo. Jak można wydawać tyle kasy, naprawdę! To przesada, to już jest szczyt bezczelności, serio. Magda, oszalałaś?! Trzydzieści złotych kosztuje. Ja ostatnio mówię: "Whaaat? Serio - trzy dychy jagodzianka?" - oburzała się w rozmowie z Pudelkiem.

Spodziewaliście się takiej reakcji po wiodącej luksusowe życie celebrytce?

Powiedz nam, co o tym myślisz i zostaw komentarz. Szanujemy każde zdanie i zachęcamy do dyskusji. Pamiętaj tylko, żeby nikogo nie obrażać!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź ShowNews.pl codziennie. Obserwuj ShowNews.pl

Polub ShowNews.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata show-biznesu!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Lady Pank: rocznica debiutanckiej płyty

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 2

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

b
bozena
22 lipca, 11:09, bozena:

Kupiłam przy drodze litrowy sloik jagod za 17zl i zrobilam przeszlo 150 pierogow jagodzianek moze wyszloby mniej 20-30szt plus niedroga mąka,jajka,mleko ,drożdze ,energia-moim zdaniem jagodzianka powinna miescic sie w cenie 3-9żl i cene te można by bylo nazwac przyzwoitą a samo ciacho dostepnym dla wszystkich a nie wybrancow narodu.Pobyt stwarza podaż,jesli są chetni i kupują to tak jest jak jest

Ps POPRAWKA dwa sloiki jagod 2x17=34 przeszlo 150 pierogow KUPILAM

b
bozena
Kupiłam przy drodze litrowy sloik jagod za 17zl i zrobilam przeszlo 150 pierogow jagodzianek moze wyszloby mniej 20-30szt plus niedroga mąka,jajka,mleko ,drożdze ,energia-moim zdaniem jagodzianka powinna miescic sie w cenie 3-9żl i cene te można by bylo nazwac przyzwoitą a samo ciacho dostepnym dla wszystkich a nie wybrancow narodu.Pobyt stwarza podaż,jesli są chetni i kupują to tak jest jak jest
Wróć na shownews.pl shownews.pl