Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

"Eurowizja 2022". Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenie

Karol Gawryś
Karol Gawryś
fot. EBU / ANDRES PUTTING
fot. EBU / ANDRES PUTTING
Krystian Ochman w drugim półfinale tegorocznej Eurowizji zaliczył fantastyczny występ, który zagwarantował mu miejsce w wielkim finale. Pomimo wpadki, jaka pojawiła się podczas wykonywania piosenki "River", wokalista zachwycił publiczność w Turynie i widzów przed telewizorami. Okazuje się, że owe zdarzenie miało być wcześniej zaplanowane. Co się faktycznie wydarzyło?

Eurowizja 2022 - Krystian Ochman wykonał utwór "Rivier"

Eurowizja 2022

W czwartek 12 maja miał miejsce 2. półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Przed międzynarodową publicznością wystąpił Krystian Ochman, który swoim wykonaniem piosenki "River" i zapewnił sobie miejsce w wielkim finale słynnego muzycznego konkursu. Reprezentant Polski zachwycił swoim występem fanów Eurowizji z całego świata. Oprócz Polaka, do finału awansowali reprezentanci Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii i Serbii.

Finałowy występ Krystiana Ochmana będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 14 maja. Transmisja konkursu rozpocznie się od godziny 21:00 na antenie TVP 1.

Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenie

Występ Krystiana Ochmana ubarwiły tancerki Agustina Egurroli, znanego m.in. z roli jurora w słynnym programie "You Can Dance". Spora część osób zwróciła uwagę na rzekomą gafę, którą miała popełnić jedna z nich. Podczas koncertu, tancerka wpadła na wokalistę i go mocno szturchnęła.

Jak informuje "Super Express", taki miał być zamysł Augustina Egurroli, gdy tworzył choreografię dla występu na Eurowizji. To samo "szturchnięcie" można zauważyć również na oryginalnym nagraniu zapowiadającym występ Ochmana. Wygląda więc na to, że wszystko co się wydarzyło na scenie było starannie dopracowane.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: "Eurowizja 2022". Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenie - Telemagazyn

Komentarze 9

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pytanie
Tak rząd ukraiński "kocha" Polaków za pomoc jaką im dajemy jak głosował: 0 pkt. ukraińskie żurii za świetny występ Polaka .Może jednak nasz rząd i inni politycy zaprzeczając naszej historii, przemilczając ją ( patrz Wołyń i inne )jsię myli, że tym Narodowi Polskiemu i Polsce zapewnia bezpieczeństwo...
G
Gość
Co z tego, że będziesz jadł zdrowe jedzenie, jak większość ludzi urodzonych przez 1986 rokiem dostała, mniejszą lub większą dawkę z Czarnobyla. Ile to było problemów z tarczycą czy nowotworami u ludzi w Polsce i w dawnym ZSRR jeszcze z 5 lat po katastrofie reaktora, tylko wszystko pod dywan zamiatali. Prawda, jest taka, że czy będziesz jadł super zdrowo czy mniej to i tak wiadomo co, "1 listopada i znicze" kiedyś nastanie. Teraz to co jest zdrowego, jak jesteś rolnikiem to możesz na naturalnym nawozie prowadzić gospodarstwo a jak kupujesz w sklepie, nawet czasami i na rynku z pierwszej ręki, to też trafia się niezdrowe produkty, z dodatkami, konserwantami, sztucznymi dodatkami i zmodyfikowane genetycznie już czasami. To jak z falami elektromagnetycznymi wokół nas, komórki, CB-radio, Wi-Fi, telewizja satelitarna, radiolinie, fale radiowe i telewizyjne naziemne, łączność kolejowa/lotnicza/służb miejskich/policji/pogotowia/straży/radiotaxi. Pełno tych fal w eterze, a nie wiadomo do końca, czy szkodzą czy nie w perspektywie np. 30-40-50 lat (dopiero taki jest miarodajny okres). Także raczej polecam się nie przejmować i żyć dalej jak się żyło, czasami to nawet taki sport na "świeżym" powietrzu nie jest za zdrowy np. zimą przez smog. Nie wpadać w paranoje, póki się nie pije paliwa z kanistra ani wody z rzeki koło farbiarni tkanin.Z całym szacunkiem dla starszych ludzi tych bardziej 80+ ale wydaje się, że większości nie będzie potrzebny internet. To są ludzie z innej epoki, można powiedzieć Kargula i Pawlaka a starszego nie zmienisz to jest jego przyzwyczajeń, spędzania dnia codziennego. Oczywiście to wszystko zależy od osoby ale wiadomym jest, że metryki nie przeskoczysz. Miałem do czynienia z osobami w wieku senioralnym, i jeżeli ktoś używał komputera w pracy od lat 90-tych, to jeszcze łapał, miał ogarniętą klawiaturę, myszkę i znał podstawy ale ktoś całkowicie początkujący od zera miał już duże trudności w ogarnięciu tych nowych technologii (mówię o seniorach/emerytach cały czas), skoro przez 60-70 lat życia nie miał z nimi styczności (z komputerami). Problemem było np ogarnięcie w miarę sprawne klawiatury a co mówić o pracy na komputerze na poziomie dziecka w szkole podstawowej współcześnie, to jest odpalenia z kimś video-rozmowy czy ogólnego rozrywkowego korzystania przez przeglądarkę z zasobów globalnej sieci.
S
Starsi ludzie
Starsi ludzie dziś a 30 lat temu. Nie zgadzam się z tym, że jest tak samo - może 70-cio latkowie jeszcze w latach 70/80-tych poprzedniego wieku - tacy byli, dziś ludzie i po 75 roku nie są takimi "starymi dziadkami" jak dawniej. Z opowiadań mojej babci, jej ojciec jak miał 60 lat (czasy 2 W. Ś. już wtedy chodził zgarbiony i o lasce). Sam pamiętam te babcie wyglądające z okien w chustkach na głowie w latach 90-tych jeszcze, a pewnie niektóre miały ledwo co 70-tkę. Dziś już tak tego nie widać, poza wsią. Dziś jak ktoś ma 70-tkę, to często dopiero zaczyna życie na emeryturze (zwłaszcza mężczyźni 65+), często jest jeszcze aktywny zawodowo, chce czuć się potrzebnym, nie chce odchodzić na emeryturę, a też - za przeproszeniem tych schorowanych, bo tacy też są - nie każdy emeryt jest ociemniały intelektualnie i ruchowo już w wieku 70-75 lat. Przesunęła się ta granica starość faktycznej vs. metrykalnej. Starość metrykalna to tak po 60-65 roku ale w dużej większości przypadków takie osoby są jeszcze całkiem ogarnięte i sprawne. Przez te ostatnie powiedzmy 50 lat medycyna się poprawiła, życie jest łatwiejsze, więcej osób pracowało (dzisiejszych emerytów) w mniej wyczerpujących zawodach, przy biurku, że tak powiem a nie jak kiedyś po wojnie II, że dużo osób było zatrudnionych w przemyśle ciężkim, w wyczerpujących fizycznie zawodach. Przez to między innymi - średni wiek przeżycia wzrósł pewnie i z 10 lat, i stąd granica starości realnej się przesuwa do przodu. PS: Jeżeli Ciebie dotyczy opisana przez Ciebie samego kwestia, to zwracam honor. Jak pisałem są wśród tych sprawnych też i oczywiście jednostki z jakimiś chorobami przewlekłymi czy schorowane od lat. Oczywiście nie tylko staruszka może dotyczyć problem z podcieraniem się, z racji też np. olbrzymiej otyłości, paraliżu ciała czy innego niedorozwoju umysłowego.
W
Wolne
Wigilia nie jest świętem jako takim (czerwony dzień w kalendarzu) ale jeżeli wypada w sobotę lub niedzielę, to jest wolna od pracy w zawodach nie pracujących w weekendy. Jeżeli 25 lub 26 grudnia, wypada w sobotę wtedy należy się - pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę - dzień wolny za takie święto wypadające w sobotę, często pracodawcy dają wtedy wole 24 grudnia. W przeciwieństwie do Wielkanocy, które jest świętem zawsze wypadającym w Niedzielę i Poniedziałek (2 dzień). Wigilia i Boże Narodzenie jest ruchome w kalendarzu. Najlepszy układ wypada kiedy 24 grudnia wypada w niedzielę, wtedy bez brania urlopu mamy wolne 23,24,25 i 26. Do tego jak 24 wypada w niedzielę, za tydzień dodatkowo jest wolne 3 dni - dzień przed i po Sylwestrze (Sobota, Sylwester, Nowy Rok).
R
Religia
Tyle religii na świecie z wiarą w jednego boga a także takich z wielobóstwem (te to już bardziej historyczne i obecnie w mniejszości). Pytanie jest tylko którzy z tych bogów, wierzą w które religie? Czy Bóg jest chrześcijaninem, katolikiem, żydem, muzułmaninem, rastafarianinem a może wyznaje religię Jedi? Wydaje się, że nie - religie to forma kontroli ludu (przykład kapłani Egipscy i zaćmienia Słońca kontrola ludność i historie o tym, że bóg się gniewa), tylko, że obecnie to nie średniowiecze i ludzie patrzą logicznie na świat. Oczywiście są jednostki naszpikowane religijnością ale jakby oni nawet pomyśleli, czy ich bóg wierzy w tę religię? Ba, czy ten bóg istnieje? Tyle religii ze starożytności już upadło naturalnie, gdyż brak wyznawców stał się faktem. Aztekowie, Egipcjanie, Grecy, Rzymianie, Wikingowie, nawet tacy Polanie mieli swoje religie i tylko historia o nich wspomina i o ich wierzeniach; a to dzięki zapiskom i ustnym przekazom z dziada, pradziada jak to kiedyś się wierzyło, w co/kogo, o obrzędach i tak to wygląda. Może na współczesne religie na 100-500 lat też przyjdzie czas aby stały się tylko legendami, opowiadaniami, historią.
W
Wpadka
Bąka puścił do mikrofonu, czy jak?Wpadka... to jak teściowa spada w przepaść twoim nowym BMW.
13
Tak dziecię to dzwcie
P
Przemysław
A ja się pytam, dlaczego polskie wojsko nie wchodzi na na zachodnią Ukrainę w obronie ludności polskojęzycznej?
M
Marcin
Debil napisał i zatytułował ten artykuł
Wróć na shownews.pl shownews.pl